Hodor, Gimli a ďalší hostia na Vienna Comic Con

Minulý rok mal Vienna Comic Con úspešnú premiéru a redakcia Multiverza sa už nevie dočkať druhého ročníka, ktorý sa uskutoční 19. až 20. novembra tohto roka. Medzi hviezdy toho minulého patrili napríklad herci Natalia Tena /Harry Potter/ a Finn Jones /Game of Thrones/, najväčšou komiksovou osobnosťou bol Jae Lee. Kto bude ťahákom tento raz? Organizátori už prezradili zopár mien a už teraz si myslím, že sa im podarilo vyrovnať sa minulému ročníku. Veď posúďte sami!

Meno Kristian Nairn vám asi veľa nehovorí, ale keď sa povie Hodor, určite viete, o koho ide. Jeden z maskotov seriálu Game of Thrones, ktorého meno sme pochopili len nedávno, mal síce najjednoduchšie repliky v histórii, ale aj to málo stačilo, aby si ho fanúšikovia obľúbili. Sympatický herec pochádzajúci zo Severného Írska je úspešný aj ako Dj a fanúšikovia progresívneho housu ho pravdepodobne poznajú.

Hodor
(zdroj: hbo.com)

Veľký filmový kaliber si pre nás organizátori pripravili v osobe Johna Rhys-Daviesa. Staršia generácia tohto britského herca pozná najmä vďaka filmom Raiders of the lost Ark a Indiana Jones and the last Crusade, mladší diváci ho zase poznajú ako trpaslíka Gimliho zo série Lord of the Rings. Na Comic Con pôjde primárne ako predstaviteľ ufrflaného trpaslíka. V reále však žiadneho trpaslíka nečakajte. Ironicky bol John Rhys-Davies na pľaci natáčania LOTR s prehľadom najvyšší.

LOTR
(zdroj: New Line Cinema)

Druhým seriálovým lákadlom je Jeri Ryan, alebo ak chcete Seven of Nine. Táto herečka zaujme najmä fanúškov série Star Trek: Voyager, ale zahrala si napríklad aj menšiu úlohu v seriáli Arrow.  Herečka vyhlásila, že sa do Viedne teší, keďže je to mesto, v ktorom vyrastal jej otec. Ak by medzi vami boli nejakí extrémni fanúšikovia tejto herečky, za 350€ si s ňou môžete dať večeru.

seven
(zdroj: viecc.com)

Z komiksového sveta je zatiaľ najväčšou rybou americký komiksový ilustrátor Adam Hughes, ktorý je známy najmä vďaka svojej práci pre vydavateľstvá DC Comics, Marvel Comics alebo Dark Horse Comics. Známy je najmä svojim „pin-up“ prevedením ženských hrdiniek a prácami na obálkach sérií ako Wonder Woman alebo Catwomen.

adam_hughes
(zdroj: viecc.com)

Dúfajme, že nejaké tromfy si ešte organizátori v talóne nechali a prekvapia nás ešte ďalšími zaujímavými menami. Za seba sa prihováram za viac komiksových hostí.

(zdroj: viecc.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
20 ⁄ 4 =