NHM 06 – Captain America – Preview

NHM (Nejmocnější hrdinové Marvelu) konečne dorazili aj na SLOVENSKO! Tento štvrtok (04. 05. 2017) vychádza už šieste číslo, a preto vám prinášame menší preview (podobne ako v prípade UKK a po novom aj DCKK), ktorý obsahuje všetky potrebné informácie pre kupujúceho.

Postava/Tím: Captain America

Obsahuje príbehy: „Captain America – Válka a vzpomínky“

Číslo vydania: 6

Počet strán: 200

Scenár: Roger Stern, John Byrne

Kresba: John Byrne

Obsahuje čísla:

  • Captain America (Vol. 1) #247-255

Popis:
Kedysi bol vychrtlý a slabý Steve Rogers prehlásený za boja neschopného. Potom ho ale experimentálne sérum premenilo v super-vojaka na vrchole síl. Captain svojimi schopnosťami bojuje za slobodu, bráni utláčané a poráža tyranov kdekoľvek na svete od temných dní druhej svetovej vojny až po súčasnosť.
Teraz máte možnosť si prečítať jeden z najlepších príbehov, ktoré pre Strážcu slobody stvorila talentovaná dvojica Roger Stern a John Byrne. Okrem súbojov s protivníkmi, ako sú Batroc the Leaper, Baron Blood a Mister Hyde, ponúka tato kniha i konečnú verziu príbehu o Captainovej minulosti.

(zdroj: www.hachettepartworks.com / www.komiksbox.cz/comicspoint.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
20 − 15 =