Pacific Rim: Uprising

Bol to trailer na pokračovanie Transformers? Nie. Alebo to malo niečo spoločné s Power Rangers? Nie. Bol to teda naozaj trailer na pokračovanie Pacific Rim? Žiaľ, áno.

Od premiéry prvého súboja ľudmi ovládaných robotov proti skazonosným Kaiju monštrám už ubehlo skoro päť rokov. Guillermo del Toro sa vzdal režisérskej stoličky a nahradil ho Steven S. DeKnight. Nad tým, prečo dostal réžiu človek, ktorý zrežíroval dokopy sedem seriálových epizód, riešiť nebudem. Po zverejnení traileru je však jasné, že sa zmena režiséra značne podpíše pod celkovou náladou filmu. Uprising vyzerá, podľa toho čo sme videli, ako typický blockbusterový sequel. Všetkého musí byť viac. Všetko musí byť väčšie a aj výbuchov musí byť, samozrejme, viac. Vyzerá to teda ako generická robotia záležitosť v duchu filmov, ktoré som spomenul v úvode. V jednej scéne som si dokonca hovoril, či príde aj Megazord. John Boyega (Star Wars VII) sa svojej úlohy syna legendárneho Jaeger pilota zhostil dobre, ale aj vďaka nemu je to všetko až príliš teenage. Tento feeling k Pacific Rim skrátka nepatrí.

 


Zaujímavosť: Dátum premiéry Pacific Rim 2 bol niekoľkokrát posunutý. Z pôvodného 4. augusta 2017 to bolo najskôr na 23. februára 2018 a teraz sa ako finálny termín uvádza 23. marec 2018.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
27 × 6 =