Justice League verí v miliardu. Kto ešte?

Trailerová kampaň Justice League je veľmi zvláštna. Keď som minulý rok videl prvý trailer zo SDCC, bol som nadšený. Neukázal veľa, ale bola to bomba. Cyborg vyzeral hrozne, ale hovorilo sa, že za ten niečo viac ako rok sa to ešte dá do poriadku. Potom prišiel ďalší trailer, opäť zo SDCC, a nadšenie už nebolo také veľké, avšak úplne zlé to nebolo. Cyborg ale stále po starom. Po finálnom traileri väčšinu fandomu ovládla skepsa, keďže ide o najhorší trailer, aj keď by kvalita mala skôr gradovať. Chýba tu nejaký moment, ktorý by „zbúral internet“. Nevideli sme Supermana, nevideli sme žiadne zelené svetlo, skrátka sme si toto video pozreli a nebolo o čom rozprávať. Nevznikli skoro žiadne teórie. Cyborg vyzerá stále zle. A do premiéry to už asi nestíhajú zmeniť.

To, čo vyzeralo ako prakticky istá miliarda v kinách, sa postupne mení na zbožné želanie. Môj osobný odhad je, že celkovo sa Justice League bude motať okolo $ 900 mil. a Wonder Women prekonajú len o niečo. Pokojne si tento článok zazáložkujte, aby ste mi ho potom vedeli otrieskať o hlavu. Áno, hovorím to vám, DC fanboyi. 😉

Film dorazí do kín už 17. novembra 2017.

Zaujímavosť: Premiéra je naplánovaná na rovnaký deň, ako štartovala animovaná séria Justice League z roku 2001.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 − 10 =