The Flintstones – Preview

Flintstones sú moderná rodinka z doby kamennej, o ktorej počul už asi každý. Nebolo to však vďaka komiksom, ale skôr vďaka animovanému seriálu štúdia Hanna-Barbera, ktorý bol populárny aj v našich končinách.

Pre nevšednú rodinku však nepôjde o úplnú komiksovú premiéru. V 70. a opätovne v 90. rokoch, vychádzalo niekoľko sérií, ktoré vydával napríklad aj Marvel, Archie alebo DC Comics. A práve posledný menovaný sa rozhodol pre vlnu komiksových adaptácií seriálov Hanna-Barbera. Po nedávno uvedenej sérii Scooby Doo sa tak už tento týždeň dočkáme aj Flintstonovcov.

Prvým problémom, na ktorý si ľudia nemusia zvyknúť, je kresba. Postará sa o ňu Steve Pugh /Age of Ultron vs. Marvel Zombies/ a najmä ľuďom odchovaným na animovanom seriáli nemusí sedieť. Rovnako rozporuplne bol vnímaný aj Scooby Doo, ale v oboch prípadoch je to vec vkusu.

Dôležitejšie bude, ako to bude s humorom a využitím rôznych pravekých technológií. Ak budú dostatočne absurdné a tým pádom zábavné, nemám problém. Ak sa však tvorcovia budú snažiť skĺznuť do nejakej roviny „reality“, už to problém pravdepodobne bude. Preto neostáva nič len veriť, že to scenárista Mark Russell ukočíruje v tých správnych mantineloch.

Prvého čísla sa dočkáme už 06.07.2016

Ak ste si túto sériu ešte neobjednali, kontaktujte Komiksový raj!

(zdroj: comicbookresources.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
3 + 1 =