Adam Warlock našiel pre MCU svoju tvár

Úlohy Adama Warlocka sa v rámci MCU zhostí herec Will Poulter. Relatívne krátko po tom, ako sa objavili špekulácie o Poulterovom obsadení do filmu Guardians of the Galaxy 3, vyšla správa od Deadline, ktorá to už brala ako hotovú vec. Následne sa k situácii vyjadril aj James Gunn, ktorý často podobné špekulácie okamžite vyvracia. V marci napríklad dementoval informáciu o angažovaní Zaca Efrona.

„Ako iste všetci viete, nemám rád nepravdivé špekulácie, takže… hmm… Vitaj v Guardians rodine, Will Poulter. Je to skvelý herec a úžasný človek. Vidíme sa o pár týždňov.“

Twitter – James Gunn

Will Poulter (28) je anglický herec, ktorého fanúšikovia môžu poznať z komédie We´re the Millers, zo série Maze Runner alebo z filmu The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader.

Maze Runner

Krátko po obsadení Willa Poultera sa objavili správy, podľa ktorých by sa mal Adam Warlock dočkať aj vlastného seriálu na platforme Disney+. Štúdio si totiž myslí, že by táto postava neutiahla samostatný film a chcú jej dať čas na dostatočný vývoj.

Adam Warlock v komikse debutoval v roku 1967 v zošitoch Fantastic Four #66 a #67. Jeho tvorcovia Stan Lee a Jack Kirby ho pôvodne nazvali „Him“. V roku 1972 ho však Roy Thomas a Gil Kane predstavili ako Adama Warlocka. Udialo sa to v zošite Marvel Premiere #1. Jedna z jeho najpopulárnejších verzií je pravdepodobne z príbehu Infinity Gauntlet z pera Jima Starlina.

Adam Warlock

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 × 8 =