Black Panther hrá nebezpečnú hru o trón!

Po menšej odmlke sa o slovo a aj o miesto na tróne opäť hlás Black Panther. Prvý afroamerický superhrdina v mainstreamovom komikse dostane svoj sólo film, a preto sú očakávania naozaj vysoké. Čo prináša druhý trailer?

Predovšetkým skutočnú Wakandu! Konečne nám tvorcovia dovolili nahliadnuť za závoj tajomstiev a my tak dostávame zábery, o ktorých sme len snívali pri čítaní komiksov. Technologicky vyspelá Wakanda je nádherná a vizuálne perfektne spracovaná. Trailer ďalej odkrýva politickú situáciu a spor okolo kráľovského trónu. Zdá sa, že T’Challa bude musieť o svoju pozíciu na tróne skutočne zabojovať a nápomocní mu určite nebudú Ulysses Klaue (Andy Serkis) ani Human Torch Erik Killmonger (Michael B. Jordan). Čo dodať nakoniec? Asi len, nech revolúcia započne!

Film Black Panther vstupuje do kín už 16. februára 2018.


Zaujímavosť: Prvý film o Black Pantherovi mohol vzniknúť už pred 23 rokmi! Usiloval o to herec Wesley Snipes, ktorý okrem napísania prvej verzie scenára mal v pláne si zahrať aj hlavnú úlohu. K tomuto počinu nakoniec nedošlo a my si Wesleyho Snipesa pamätáme ako nekompromisného lovca upírov — Bladea.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
12 − 11 =