Členovia Justice League v snímke BvS?

Premiéra snímky Batman v. Superman: Dawn of Justice je každým dňom bližšie a bližšie. Neskutočne sa tešíme na ústrednú trojicu Batmana, Supermana či Wonder Woman. Lenže čo zvyšok Justice League?

Už dlhšie sa skloňovala účasť Flasha/Barryho Allena (Ezra Miller), Aquamana/Arthura Curryho (Jason Momoa) a Cyborga/Victora Stonea (Ray Fisher). Aký priestor však tieto postavy dostanú? Odpoveď sa nám dostala od samotného režiséra snímky Zack Snydera.

V podcaste Hall of Justice prezradil, že pokiaľ ide o ostatných členov Justice League, tak tí v príbehu zohrajú minimálnu rolu. Vysvetlil, že ich existencia bude len akýmsi šepotom na pozadí príbehu. Samozrejme až na Wonder Woman, tá vo filme dostane trošku väčší priestor. Treba si však uvedomiť, že toto je film o Batmanovi a Supermanovi. Preto dostaneme film, ktorý bude sledovať hlavne tieto dva charaktery.

Takže vážení ak ste čakali kopu hrdinov tak si nechajte zájsť chuť. Ostatných hrdinov so dočkáme až v snímke Justice League. Môžeme však čakať easter eggy odkazujúce na ich existenciu. Netreba to siliť, takže ja som spokojný!

(zdroj: comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
10 − 8 =