Daredevil: Vzťahy s Punisherom a Elektrou v druhej sérii

Už poznáme dátum druhej série seriálu Daredevil, ktorý vznikol v spolupráci  NETFLIXu a Marvelu. Pôvodný dátum bol 26.marca 2016 a teda v ten istý deň, kedy do kín vstupuje snímka Batman V. Superman: Dawn of Justice. Dostali sme však nový dátum, ktorý stanovili na 18. marec 2016. Otázka znie: kto sa koho zľakol, kto sa komu vyhrážal a kto komu dopraje zarobiť? Marvel vs. DC round 2! Názory zanechajte v komentároch.  😈

Späť k seriálu. Daredevil (Charlie Cox) sa v druhej sérii bude musieť popasovať s novými hrozbami Hell`s Kitchen. Budú nimi Elektra (Elodie Yung) a Punisher (Jon Bernthal). Inak hlavný záporák z prvej série Wilson Fisk a.k.a. Kigpin (ktorého sme všetci milovali viac ako Daredevila) si síce posedí v chládku, ale úprimne podľa mňa mu to nijak nezabráni ťahať za nitky.

jon_bernthal_elodie_yung_daredevil
Jon Bernthal/Punisher a Elodie Yung/Elektra (zdroj: zap2it.com)

Predstaviteľ Daredevila herec Charlie Sheen Cox pre magazín Empire prezradil, ako vníma vzťahy medzi týmito novými postavami.

Na adresu Elektry (svojej lásky z univerzity, predtým ako sa stala super ninja vrahyňou) sa vyjadril, že podľa neho má každý jeden muž vo svojej minulosti nejakú Elektru. Ich vzťah opísal veľmi prozaicky: Predstavte si vzťah, ktorý je veľmi zmyselný, žiadostivý, milujúci a zároveň veľmi vznetlivý. Teraz k nemu pridajte dvoch ľudí, ktorý perfektne ovládajú bojové umenia a dostanete niečo, čo je naozaj dynamické.

Samozrejme, že sa na Elektru tešíme, ale väčšiu radosť máme z Punishera. O ich vzťahu sa Charlie Cox vyjadril, že je veľmi zložitý. Pripadajú mi, ako by boli zaprisahaní nepriatelia, občas však mám pocit, že by mohli byť najlepší kamaráti a bratia. Musia len nájsť spoločnú reč a kompromis v tom čo robia.

Červeného diabla, ochrancu zákona so svojskými metódami a super ninja vrahyňu uvidíme už 18.3.2016 v druhej sérii seriálu Daredevil.

Trailer na druhú sériu:

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com/empire)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
21 − 2 =