New Mutants bude vyzretejším filmom

X-Meni od štúdia FOX sú na vzostupe! Univerzum mutantov začína naberať na obrátkach a rozširovať svoje pole pôsobnosti.  V blízkej dobe nás čaká superhrdinská tímovka apokalyptických rozmerov, šialená akčná papuľnatá jednohubka, sexy zlodejská jazda, tretia sólovka mrzutého Kanaďana a dve seriálové drámy s názvom Hellfire ClubLegion.

Čo však môžeme čakať od režiséra Josha Boona a jeho pripravovanej snímky New Mutants? Producent Simon Kingberg (ka-pa-ci-ta) v tom má jasno! Pre magazín Empire povedal, že dostaneme mladistvý ale zároveň dospelý film.

Fanúšikov komiksovej predlohy toto tvrdenie nijak neprekvapí. V komiksoch je New Mutants mladý tím mutantov, niečo ako Teen Titans v konkurenčnom DC, vedený Xavierom. Ten v domnení, že pôvodní X-Meni sú mŕtvi, zakladá nový tím. Mimochodom, komiksoví New Mutants sú prvým spin-offom X-Menov. Jediné čo Kingberg reálne načrtol je fakt, že k snímke sa pristupuje dospelo a sama by mala dospelo vystupovať. To je samozrejme úplne super, báli sme totiž, že dostaneme svižnú, mladú a bláznivú akciu plnú mladých mutantov. Smola, na to tu asi bude Deadpool.

Treba si však uvedomiť, že na nejaké závery je ešte veľmi skoro. Film ma zatiaľ len prvú verziu scenáru, čiže sa toho môže ešte veľa zmeniť. Ja si však myslím, že film New Mutants je veľmi ambiciózna snímka, ktorá nám môže predstaviť nové a neopozerané množstvo mladých mutantov!

P.S.: Vážne mi to nedá, no myslím si (mám pocit), že už v Deadpoolovi bude nejaká narážka na New Mutants. Prečo? Hovorím tu o pocitoch, hej!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com/empire magazine)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
42 ⁄ 14 =