Iron Fist: Scenár a predstaviteľ

Zo spolupráce Marvelu a Netflixu zatiaľ vzišli dva pomerne kvalitne seriály. Prvým bol Daredevil, ktorý svojou kvalitou donútil fanúšikov siahnuť aj po komiksovej predlohe. Druhým bol seriál Jessica Jones, ktorý predstavil menej známy charakter z univerza Marvel. Oba tieto seriály už majú ohlásenú druhú sériu, pričom prvý menovaný sa nám druhý krát predstaví už tento rok.

Predtým než boli ohlásené druhé série spomínaných seriálov, bolo všeobecne známe, že po Jessice Jones príde seriál Luke Cage a po ňom seriál Iron Fist. O seriáli Iron Fist sa popísalo v poslednej dobe viacero zvestí. Tie hovorili o tom, ako seriál nakoniec vzniknúť nemá a že Marvel sa rozhodol postavu použiť vo svojich filmoch. Tieto zvesti však neboli nijako potvrdené a začatím prác na seriály samotnom, boli akým si spôsobom vyvrátené.

Prvou vecou, ktorú seriál potrebuje je scenár. O ten sa postará Scott Reynolds, ktorý je zodpovedný aj za scenár k štyrom epizódam seriálu Jessica Jones, vrátane finálnej časti. Je teda možné, že fanúšikom, ktorým seriál Jessica Jones úplne nesadol, rovnakým spôsobom nebude po chuti ani Iron Fist. Necháme sa samozrejme prekvapiť.

Druhou veľmi dôležitou vecou je samozrejme hlavné obsadenie. V súčasnej dobe nepoznáme herca, ktorý stvárni hlavného predstaviteľa seriálu Iron Fist samotného Dannyho Randa a.k.a. Iron Fista. My síce nie, ale tvorcovia vraj už áno. Aspoň to tvrdí predstaviteľ Luka Cagea, herec Mike Colter. Ten prezradil, že herca už poznajú a keď príde ten správny čas, tak vyjdu s pravdou von.

To je zlaté však? Osobne si myslím, že Mike Colter, alebo ak chcete náš Luke Cage z MCU, si podľa mňa len chce získať trošku pozornosti. Koniec koncov po skončení druhej série Daredevil, je na rade práve Luke Cage. Možno majú herci prikázané mystifikovať, čo ja viem. Marvel je schopný všetkého. Nikdy nezabudnem na žartovanie Paula Bettanyho, predstaviteľa Visiona, ktorý hovoril o ostreľovačoch, sledujúcich hercov MCU v reláciách, ktoré bežia na živo a ťažko sa v prípade prerieknutia strihajú. Pfff vtipkár, či? 😀

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com)

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
26 × 20 =