Vďaka Netflixu sa stratíme vo vesmíre!

Netflix na nás poctivo chrlí seriály v takom tempe, že by sa v tom jeden stratil. Už približne o mesiac sa môžu diváci stratiť ešte viac. Do ponuky totiž mieri novinka Lost in Space!

 

 

Príbeh seriálu Lost in Space sa začal už v roku 1965, kedy premiérovala prvá verzia tohto príbehu o rodinke Robinsonovcov, ktorí sa stratia vo vesmíre. Seriál bol vo svojej dobe veľmi populárny a celkovo sa dočkal troch sérií, ktoré mali dokopy 83 epizód. V roku 1998 sa túto značku pokúsil oprášiť rovnomenný celovečerný film. Ten disponoval napríklad hercami ako Gary Oldman alebo vtedy veľmi obľúbený Matt LeBlanc (Joey z Priateľov). Kritika tento film rozniesla, ale musíte uznať, že isté čaro mal.

 

Ak patríte medzi fanúšikov, či už pôvodného seriálu, alebo filmu, Netflix vám musel nedávno zverejneným trailerom urobiť radosť. Na prvý pohľad to vyzerá skvele. Teraz už treba iba vydržať do 13. apríla, kedy sa dočkáme 10 epizód, ktoré budú, dúfajme, plné vesmírnych dobrodružstiev.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
16 − 15 =