Nový Wolverine mládeži neprístupný!

Štúdio 20th Century FOX sa zúčastnilo výstavy Toy Fair 2016, z ktorej sme vám priniesli napríklad aj tento foto-report. Na výstave rozdávali návštevníkom letáky s popisom chystaných filmov. Pri filme Wolverine, ktorý FOX plánuje na rok 2017 sa objavila zaujímavá informácia.

Okrem dátumu premiéry a dátumu vydania DVD a Blu-ray diskov, leták tiež informuje o režisérovi a hlavnom predstaviteľovi. Návrat režiséra (James Mangold) a hlavného predstaviteľa (Hugh Jackman) nie je žiadnym prekvapením. Prekvapením je naopak R-kový rating! Vyzerá to tak, že táto informácia nadväzuje na obrovský úspech R-kového Deadpoola uplynulý víkend, kedy film trhol azda všetky možné otváracie rekordy. Nie je teda žiadnym prekvapením, že FOX to skúsi opäť. Mimochodom, Deadpool nebol prvý komiksový film z R-kovým ratingom od FOX-u. Už v minulosti to FOX skúšal so snímkou Kingsman: The Secret Service, ktorá sa tiež ukázala byť hitom, aj keď nie takým, ako teraz Deadpool.

Sme zvedaví ako FOX pochodí s R-kovým Wolverinom, predsa len ide o postavu, ktorú pozná väčšie množstvo ľudí. Úprimne, najväčším dôvodom prečo sa štúdio FOX neštítilo R-kovému Deadpoolovi, bol nízky rozpočet. Lenže pri Wolverinovi, pôjde predsa len o väčší budget. Neostáva nám zatiaľ nič iné, ako čakať na ďalšie novinky.

woverine_2017_rating_R_movie_promo

(zdroj: comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
34 ⁄ 17 =