Pete’s Dragon TRAILER

Pete je sirota a jeho najlepší kamarát Elliott je drak. Takto stručne by sa dal charakterizovať film Pete’s Dragon. Rodinný film z dielne Walta Disneyho, ktorého sa dočkáme v lete tohto roka je remakom rovnomenného filmu z roku 1977. V prvom traileri toho ešte veľa neuvidíme, ale myslím si, že časom uvidíme z draka stále viac.

Oakes Fegles stvárni hlavnú rolu, Wes Bentley /The Hunger Games/Jacka, lokálneho vlastníka mlyna a Bryce Dallas Howard si zahrá správcu parku, ktorého objav odštartuje celé dianie. V ďalších úlohách sa ukáže napríklad Karl Urban /Dredd/ ako Jackov brat, Gavin, alebo oscarový Robert Redford /Captain America: The Winter Soldier/. Režírovať bude David Lowery.

V pôvodnom filme bol drak kompletne animovaný, ale tentokrát sa o to postará, ako už býva zvykom, CGI. Spoločnosť WETA digital, ktorú založil Peter Jackson na Novom Zélande, by to mohla zvládnuť.

Filmu sa dočkáme už 12. augusta tohto roka.

 

(zdroj:collider.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
29 + 12 =