Seriál Secret Invasion naberá herecké obsadenie

Seriál Secret Invasion rozširuje svoje herecké obsadenie. Marvel síce tieto správy oficiálne nekomentoval, ale s veľkou pravdepodobnosťou sa do kastingu pripoja herečky Olivia Colman a Emilia Clarke.

Seriál by mal byť inšpirovaný rovnomenným komiksovým eventom, v ktorom Skrullovia obsadzovali dôležité posty v rámci Marvel univerza a nedalo sa veriť prakticky nikomu. Už dávnejšie boli potvrdení herci Samuel L. Jackson, ktorý si zopakuje úlohu Nicka Furyho a Ben Mendelsohn, ktorý sa opäť objaví ako Skrull Talos. Spolu by mali stopovať Skrullov infiltrovaných na tých najvyšších miestach. V zápornej úlohe bol už dávnejšie potvrdený herec Kingsley Ben-Adir, ktorého ste mohli vidieť v seriáloch Peaky Blinders alebo vo filme King Arthur: Legend of the Sword.

zdroj: Disney

Ako prvá sa objavila správa, že je vo finálnej fáze jednania herečka Olivia Colman. Jej úloha nie je známa, avšak keďže ide o držiteľku Oscara za úlohu vo filme The Favourite (2018), kde si zahrala kráľovnú Annu, začala sa spájať s postavou Empress Veranke. Ide o kráľovnú impéria Skrullov a  zároveň hlavnú záporáčku komiksového eventu Secret Invasion.

Olivia Colman – The Favourite (zdroj: Imdb)

Rovnako by sa v tejto úlohe však mohla objaviť aj Emilia Clarke, ktorú poznáme najmä ako Daenerys zo seriálu Game of Thrones. O jej úlohe sa tiež nevie nič bližšie, ale hovorí sa, že by mala stvárniť jednu z hlavných úloh. Okrem Veranke je v hre aj postava menom Abigail Brand, ktorá je v komiksoch šéfkou organizácie S.W.O.R.D..

 

Abigail Brand (zdroj: Marvel)

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
7 + 13 =