WandaVision – Je to neobvyklý pár

Seriál WandaVision bude určite zvláštny. Na udalosti Disney Investor Day bol zverejnený už druhý trailer a ten zase o niečo viac zamotal hlavy zvedavým fanúšikom.

WandaVision bol z istej časti natáčaný pred živým publikom a bude tak odkazovať na populárne americké sitcomy z 50. rokov. Ide najmä o čiernobiele pasáže, kde počuť smiech publika a ktorých scény sú veľmi jednoduché a postavené na situačných vtipoch. Vidíme však aj pasáže vo farbe a momenty, keď si Wanda tak trochu upravuje realitu.

Ak by sme sa pozreli do komiksov, tak v nich Wanda vystupuje ako mentálne dosť nestabilná postava, ktorá nemá problém zaháňať žiaľ upravovaním reality. Je to aj tento prípad? Je možné, že Wanda zatúžila po ideálnom živote na predmestí s Visionom po boku a tak si jednoducho túto realitu vytvorila. Možné je ale aj to, že svet okolo nej je vytvorený umelo ako istá forma väzenia. Dostala sa Wanda do rúk nejakej záhadnej organizácii, ktorá ju drží uväznenú? Alebo bola Wanda umiestnená do tohto alternatívneho sveta pre ochranu nášho sveta? Spáchala Wanda niečo hrozné? Všetko sú to samozrejme len špekulácie a na ozajstný dôvod si budeme musieť počkať ešte zhruba mesiac.

Seriál WandaVision bude debutovať na platforme Disney+ 15. januára 2021. Pôjde o prvý veľký seriál Marvel Studios a zároveň pôjde o odštartovanie 4. fázy MCU.

 

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
11 × 9 =