Soul – na prvý pohľad len klasická pixarovka

Hlavným hrdinom blížiaceho sa (aj keď aktuálne je to všetko otázne) animáku Soul je hudobník Joe Gardner (Jamie Foxx). Od istého bodu budeme sledovať jeho dušu, ako spoznáva samého seba, opätovne nachádza lásku k hudbe, a čo je asi najdôležitejšie, snaží sa vrátiť na Zem.

Na prvý pohľad ide o klasickú pixarovku, ktorá sa pokúsi využiť rovnaké postupy ako hitovka Inside Out. Otázne však je, či dokáže nalákať dostatočný počet divákov. Čo sa týka obsahu, určite pôjde o kvalitný príbeh, ktorý rovnako ako oscarový Coco deťom opäť ukáže veci medzi životom a smrťou. Avšak zatiaľ sa to Pixaru nedarí predať. Trailer je síce obsahovo zaujímavý, ale vizuálne nevýrazný a chýba tam nejaký zapamätateľný moment, ktorý by presviedčal o návšteve kina. Dúfajme, že marketingovo Soul ešte zapracuje a diváci tento animák v kinách (keď ich otvoria) nevynechajú.

Premiéra animáku Soul je naplánovaná na 18. 6. 2020.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
22 ⁄ 11 =