Star Wars: Ako zviditeľniť vlastnú snímku?

Tohtoročné filmy mohli byť akékoľvek. Dobré, zlé, vynikajúce alebo obstojné. V decembri budú všetky tieto filmy zmietnuté zo stola! Dôvod? Star Wars!

Filmom roka je bezpochyby siedme pokračovanie legendárnej kultovej série Star Wars! Niečo podobné sme teraz videli v hernom priemysle. Veľa vývojárov túžilo priniesť hru, ktorá by bola horúcim kandidátom na ocenenie „hra roka“. Zrazu, koncom roka došiel Fallout 4 a všetci zvesili hlavy.

Predpokladáme, klamem, s matematickou istotou vieme povedať, že Star Wars bude lámať rekordy! Ako návštevnosťou, tak aj tržbami. Film ešte nevstúpil do kín, a už zarába milióny na predaných lístkoch. Vlna hypu, ktorá sa nesie s príchodom nového Star Wars, je obria! Je teda celkom pochopiteľné, že ostatné filmy a ich štúdia sa budú snažiť na tejto vlne zviesť.

Ako to však spraviť? S easter eggmi? S parodizovaním? Tak to veru nie, vážení! Odpoveď znie trailer!! Jednotlivé štúdia posledné dni ohlasujú, že trailery na ich najočakávanejšie snímky budú premietané pred filmom Star Wars: Sila sa prebúdza (The Force Awakens).

Star_Wars_The_Force_Awakens_official_logo
Logo (zdroj: www.starwars.com)

O ktoré konkrétne snímky ide? Menovite Captain America: Civil War, X-men: Apocalypse a pokračovanie Teenage Mutant Ninja Turtles 2!

Pri filme Captain America nejde o  žiadne prekvapenie. Koniec koncov, obe snímky (Star Wars, Captain America) patria pod krídla Disney. Pri filme X-men by sme mohli hovoriť o vypočítavosti zo strany štúdia FOX.  Ich spoločné spory s Marvel Studios máme ešte čerstvo v pamäti. No a nakoniec, pokračovanie korytnačích hrdinov z kanála od Paramount Pictures je presný dôkaz toho, o čom som hovoril na začiatku.

Všetky tri spomínané snímky sú žánrovo veľmi podobné. Úprimne, nejeden geek v kine zažije filmový orgazmus, ak pred snímkou Star Wars dostane nálož troch trailerov spomínaných filmov! Môj osobný názor však je, že my sa týchto kino-trailerov na Slovensku prípadne v Čechách nedočkáme. Teda, minimálne tie prvé týždne. Ide však len môj osobný názor. Avšak som istý, že keď to už budú premietať niekde v amerických kinách, tak nám to ujo internet určite dodá naservírované priamo domov!!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
1 + 1 =