Suicide Squad MTV TRAILER

Trailery na záporácku tímovku od DC pochvaľujú kritici aj fanúšikovia a máju dôvod. Materiál je výborný, atmosféra sa dá krájať a máme tu najobľúbenejší komiksový pár EVER! A dnes k nám zavítal ďalší! Nový trailer bol zverejnený toto ráno po MTV Movie AwardsJared Leto je novou inkarnáciou nám známeho „klaunieho princa zločinu“ a jeho polovičku Harley, hrá sexy Margot Robie (mohli ste ju vidieť napr. vo filme Wolf of Wallstreet). Obsadenie celého tímu dosť sedí, s čerešničkou na torte – Willom Smithom. Ten si hrá jedného z najlepších ostreľovačov na svete – DeadShota.

Nový trailer je nadupaný, ako ten predchádzajúci (ale samozrejme nič neprekoná Queenov) a ukazuje nám nehorázne veľa nového materiálu. Je to fresh, je to vtipné a je to akčné. Z upútavky nám je dostatočne naznačené, že sa Batfleck vo filme viac než len mihne. Čo viac si priať, než príjemné skrátenie (nekonečného) čakania. Presvedčte sa sami. Tá správna dávka šialenosti, hláškovania a organického/špinavého vizuálu je v tomto spojení pod Ayerovým (režisér) vedením, priam orgazmická!

Premiéra filmu Suicide Squad nás čaká už 5. 8.2016!

P.S.: Smithov DeadShot by sa mal objaviť aj vo filme The Batman, (neoficiálne) pod režisérskou taktovkou Bena Afflecka, ktorý by sme podľa zvestí mohli vidieť už 5. októbra 2018.

P.P.S.: Tešte sa na môj rebríček TOP 10 Monetov z tohto traileru, kde vypichnem tie najpodstatnejšie a najgule-rvúce zábery! Príde čoskoro!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
26 ⁄ 13 =