The Big Bang Theory: Záver seriálu?

Jednou z najlepších komédii súčasnosti je seriál s názvom The Big Bang Theory. V súčasnej dobe beží deviata séria a je ohlásená aj desiata. Vzniká tu otázka, čo bude ďalej?

Showrunner seriálu Steve Molaro sa nechal počuť, že by sa mohlo jednať o záverečnú sériu! Steve Molaro prezradil, že momentálne toho o budúcnosti seriálu veľa povedať nemôže. Je však možné, že seriál sa naozaj blíži k svojmu finále. Čo však momentálne nebráni v tom aby bol seriál každou častou lepší a lepší.

Predchádzajúcu vetu, povedal Molaro na adresu toho, že má ešte obrovskú kopu nápadov, ktoré by rád priniesol do seriálu. Taktiež upozornil na množstvo postáv, ktoré sa v seriáli ešte neukázali. Konkrétne spomenul: Pennynu mamu, Leonardovho otca, Howardovho otca.

V každom prípade, má seriál pred sebou ešte jeden a pol série. Vôbec však nemusíte byť smutní, pretože to vôbec nemusí znamenať koniec seriálu. A možno sa tvorcovia vyberú po stopách seriálu How I Met Your Mother. Pamätáte? Toľko zronených fanúšikov plakalo, kvôli evidovanému koncu seriálu, že tvorcovia poslednú sériu natočili tak zle, až boli všetci radi, že to už skončilo. Občas, to jednoducho treba vedieť ukončiť včas (príklad: Dva a pol chlapa).

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com/hollywoodreporter.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 − 8 =