Zakrič SHAZAM!

Pred konaním Comic-Conu v San Diegu sme tu mali množstvo otáznikov. Jedným z nich bolo, či bude Shazam! funkčný úlet alebo trápna blbosť. Tieto otázky boli na mieste, keďže propagačné materiály, ktoré sme mali možnosť vidieť pred zverejnením traileru, vyslovene nenahrávali ani jednému variantu. Je preto super, že Shazam trailerom presvedčil. Hovorí sa o tom, že by tento film mal byť údajnou odpoveďou na Deadpoola alebo Ant-mana. Vďaka ratingu PG-13, ktorý tento svojský superhrdina pravdepodobne dostane, bude mať určite bližšie k mravcovi, avšak vôbec to nevadí. DC potrebuje film, ktorý jednoznačne povie, že aj oni vedia robiť odľahčené filmy, v ktorých nejde o záchranu sveta a supertemné kulisy. A práve chlapec, ktorý po zakričaní magického slova získa superschopnosti, by mohla byť tá správna cesta.

A ak sa tento film podarí, mohlo by to Shazamovi otvoriť cestu aj do širšieho DC univerza, ktoré sa, dúfajme, čím skôr vzchopí. Trailer nám teda ukázal, že vtipy môžu fungovať. Rovnako dôležité, samozrejme, bude, aby fungoval aj príbeh, ale odpoveď na túto otázku nám možno naznačia až ďalšie materiály a definitívne nám na ňu odpovie až samotný film.

Shazam! má premiéru naplánovanú na 4. apríla 2019

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
13 + 22 =