Záporák z Guardians of the Galaxy vol.2 má ego a gule!

Každá rodina má svoje rodinné tajomstvá. Tým najväčším tajomstvom v MCU je identita Star-Lordovho otca. Hneď po premiére filmu Guardians of the Galaxy sa roztrhlo vrece s teóriami, aká vesmírna bytosť by mohla byť biologickým otcom Petra Quilla. Trvalo to síce dlho, ale po obsadení Kurta Russella do neznámej úlohy, bolo viac ako isté, že pôjde o otca Star-Lorda. Neskôr sme túto teóriu dostali aj oficiálne potvrdenú. Lenže, na tohtoročnom Comic Cone v San Diegu, nadobudli tieto oficiálne informácie, úplne iný význam.

Bolo potvrdené, že herec Kurt Russell stvárni, v snímke Guardians of the Galaxy vol.2, hlavného záporáka menom EGO The Living Planet! Pre menej sčítaných fanúšikov, ide o obrovskú živú planétu. Pomenovaním „živá“ mám na mysli, že ma normálne oči, ústa, nos, vedomie, inteligenciu a pravidelnú teplú stravu – rôzne druhy humanoidných bytostí. Chápete správne, Ronan z prvého dielu nebol dosť veľký, tak tentokrát sa postavia proti celej planéte. Lenže skutočnosť, že Kurt Russell stvárni otca Star-Lorda, týmto nie je zmetená zo stola. Nie, práve naopak. Jeho otcom je práve Ego. Tí s väčšou predstavivosťou si hneď predstavili, ten potrebný akt Quillovej matky a obrovskej planéty. Zvrhlíci!

Ako to v skutočnosti bolo, prezradilo návštevníkom Comic Conu video, ktoré sa žiaľ nedostalo na internet. Dostala sa k nám len parafráza, toho čo diváci videli. Išlo o scénu z filmu, kde Ego vysvetľoval Strážcom Galaxie, že má schopnosť (okrem rapu) vytvoriť si biologické telo. Tvrdil, že v minulosti mal potrebu spoznať, aké to je žiť ako ľudská bytosť. Tak si vytvoril telo, na obraz toho ako si ľudí predstavoval (Quillova mama ho pred smrťou opisovala ako anjela). No a ďalej si asi viete predstaviť, padli si do oka s pozemšťankou, slovo dalo slovu a BAAAM, máme tu Star-Lorda! Mimochodom, sex s vesmírnou entitou môže spôsobiť rakovinu (to by mali dávať na cigarety), ako sme videli v prvých minútach prvého dielu.

Dôkaz, že k takému aktu reálne došlo, ponúklo aj spomínané video z Comic Conu. Potom ako Ego dohovoril svoje ódy o pozemskom sexe, bol konfrontovaný Draxovou otázkou, či svojmu biologickému telu spravil aj penis? Načo Ego potvrdil, že áno a vraj mal tento jeho orgán celkom úspech (sám neverím tomu, o čom tu píšem)! Takže tak priatelia. Herec Kurt Russell stvárni otca Star-Lorda a záporáka Strážcov Galaxie v jednej osobe. Tešíme sa? Ja rozhodne áno, pretože som zvedavý ako zvládne James Gunn ukočírovať postavu akou Ego je a najviac ma zaujíma jeho vizuálne spracovanie.

P.S.: Prikladám obrázok od umelca hovoriaceho si BossLogic, ktorý vytvoril plagát toho, ako by Ego mohol vyzerať v podaní herca Kurta Russella. Upozorňujem, ide o fan art!

ego_boss_logic
Ego (fan art, zdroj: twitter.com)

(zdroj: comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 − 2 =