Venom vo vlastnom filme je opäť v pláne!

Venom – mimozemský symbiot, vytvorený Davidom Michelineom, Mikeom ZeckomToddom McFarlaneom, ktorý sa prvý krát objavil v čísle The Amazing Spider-Man #300 v roku 1988. Zo začiatku mala táto postava profil záporáka, neskôr anti-hrdiny a dnes sa objavuje ako člen týmu Guardians of the Galaxy.

To by sme mali trošku histórie a teraz k aktuálnej novinke. Pamätáte sa na časy, keď si páni zo SONY mysleli, že donesú najlepšieho Spider-Mana a stvoria obrovské prepojené univerzum? Pfffff. Ja viem, temná doba. V tom čase vznikali nápady na samostatné filmy Black Cat, tety May, tímovky Sinister Six a snímky Venom. Chvalabohu je dnes Spider-Man súčasťou MCU a filmy Amazing Spider-Man sú len nočnou morou, ktorá už prehrmela.

Portál THR však prišiel zo správou, že v Sony začali recyklovať nápad na film s Venomom. Správa hovorí, že scenár k filmu má napísať Dante Harper, ktorý je zodpovedný za scenár k filmu Edge of Tomorrow (Na hrane zajtrajška, 2014). Zatiaľ sa nevie akým spôsobom bude film Venom pojatý, ale hovorí sa o tom, že nebude nijak súvisieť s novým Spider-Manom, ktorého stvárňuje herec Tom Holland.

Po poslednej vete sa pýtam, prečo?! Čo sme komu spravili? Načo? Nechcem, ďakujem. Ale zas na druhej strane, film Venom bol v pláne už toľko krát, že s toho nakoniec nemusí nič byť. Kiež by, sakra práca! Vaše názory priatelia?

(zdroj: THR)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
30 + 27 =