Batman V Superman: R-ková Blu-ray edícia! – UPDATE

UPDATE (6.03.2016): Dozvedeli sme sa, v čom sa bude R-ková Blu-ray edícia odlišovať od kino verzie. Ako už bolo spomínané v pôvodnom článku, Blu-ray verzia bude dlhšia a bude v nej viacej brutálnejších scén. To však nie je všetko! Blu-ray zostrih bude obsahovať nové postavy, vrátane jednej tajnej, ktorú stvárňuje herečka Jena Malone! Čo myslíte o akú postavu pôjde? Možnosti skúsim načrtnúť obrázkom.

BATMAN-V-SUPERMAN_DAWN-OF-JUSTICE_JENA-MALONE_ROBIN_BATGIRL_CARRIE-KELLEY_BARBARA-GORDAN_MERA_JUSTICE-LEAGUE_DCU_DC-COMICS_WB_ZACK-SNYDER_
(zdroj:celluloidandcigaretteburns.com)

PÔVODNÝ ČLÁNOK (24.02.2016): Po premiére Deadpoola si všetci uvedomili, že R-kový rating je u fanúšikov naozaj cenený a snímka si na seba vie zarobiť. Len pár dni dozadu bolo ohlásene, že tretí sólový Wolverine dostane rating R a teda bude mládeži neprístupný. No a dnes tu máme ďalšieho pána na holenie.

Americká filmová asociácia (MPAA) uverejnila správu o klasifikácií a hodnotení v ktorej stojí, že Blu-ray edícia s názvom Batman V Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition, bude mať R-kový rating! To znamená, že v kine uvidíme 151 minútovú verziu s ratingom PG-13 a neskôr schytáme „dospelejšiu“ a dlhšiu Blu-ray verziu. Údajne by malo ísť o veľmi podobnú verziu akú Zack Snyder spravil aj pri snímke Watchmen, kedy sme rozšírenú verziu už bez tak dobrej snímky, dostali na diskoch s názvom  The Ultimate Cut Watchmen.

Môj názor? R-ková verzia na Blu-ray tu bola už pri snímke Wolverine z roku 2013, tá však nestála za veľa a išlo skôr o marketingový ťah na zvrhlých po krvi prahnucích fanúšikov. Lenže Batman V Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition verziu bude mať na starosti  Zack Snyder, takže by to nemuselo dopadnúť tak „čajovo„. Máme radosť!

(zdroj: mmpa.org/comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
40 ⁄ 20 =