Fox presúva premiéry ohlásených X-Men filmov!

Spoločnosť 20th Century Fox opäť skúša trpezlivosť svojich fanúšikov! Oficiálne bolo potvrdené, že premiéry plánovaných snímok X-Men: Dark Phoenix a New Mutants sa dočkajú niekoľkomesačných odkladov.

Prvý z menovaných, X-Men: Dark Phoenix, mal dátum premiéry stanovený na 2. november 2018. Odklad premiéry posunul premiéru snímky na 14. február 2019! Síce môže dátum končiaci sa číslom 19 nahnevať, v skutočnosti ide len o trojmesačný odklad, čo nie je zas až také strašné.

S druhým menovaným to už nie je také optimistické. Tam sa premiéra posunula o nelichotivých takmer 6 mesiacov z pôvodného 22. februára 2019 na 2. august 2019. Znamená to, že prvý oficiálny hororovo ladený spin-off X-Menov dorazí do našich kín spolu s letnými horúčavami.

Zatiaľ čo pri prvej snímke sa o dôvodoch posunutia veľmi nehovorí, pri druhej bolo dôvodom pribudnutie nových charakterov. Čo sa týka filmu Deadpool 2, tam sa, chvalabohu, žiadne zmeny nekonajú, a tak sa na pokračovanie papuľnatého žoldniera pôjdeme pozrieť v známom termíne – 18. mája 2018. Mimochodom, ani slovo nepadlo na adresu filmu Gambit, tak ho snáď už naozaj, ale úplne vážne (nie ako Venoma), vypustili z hlavy.

(zdroj: cbr.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
18 × 29 =