Justice League Comic Con Sneak Peek

Rovnako ako pred rokom, aj tentoraz si Warner Bros. pre nás pripravil stopážou úctyhodne dlhú upútavku na ich tohtoročnú tímovku Justice League. Trailer predstavuje svet bez Supermana, svet bez nádeje. Kam sa má ľudstvo obrátiť, keď potrebuje pomoc? S odpoveďou sa snaží prísť Batman, horlivo naháňajúci hrdinov, ktorí by slúžili ako prevencia pred prichádzajúcimi hrozbami či temnou budúcnosťou, ktorú sme videli v Batman v Superman: Dawn of Justice (2016).

Keď už hovoríme o prichádzajúcich hrozbách, jedna taká smeruje k zemi. Bude ním Steppenwolf (Ciarán Hinds) — generál Darkseidových armád paradémonov. Armáda zrejme nebude malá (ani Loki nedobíjal New York sám), takže Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Flash (Ezra Miller), Cyborg (Ray Fisher) a Aquaman (Jason Momoa) budú mať čo robiť. Záver trailera mierne zamrzel, keďže mal Warner Bros. opäť potrebu prezrádzať viac, ako bolo treba (rovnako ako to pokašľali s Doomsdayom) a viac-menej potvrdil návrat jednej postavy.

Čo dodať na záver? Možno len mrazivú citáciu Steppenwolfa: „No protectors here, no lanterns, no kryptonian. This world will fall, like all the others.

Film Justice League vstupuje do kín už 17. novembra 2017.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 ⁄ 2 =