Thor, Hulk a Loki zachraňujú Asgard!

Ragnarok – koniec sveta, zánik bohov, posledná bitka mocností dobra a zla! Thor: Ragnarok je pre mnohých jedna z najočakávanejších komiksových snímok tohto roka. Tvorcovia nám neskutočne dlho tajili akékoľvek informácie o filme, a preto vznikal obrovský počet fanúšikovských špekulácií a teórií. Po potvrdení Hulka a ďalších zaujímavých hereckých hviezd začal okolo filmu ozajstný hype.

Druhý trailer predstavený na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu je iný ako ten prvý. Celý čas sledujeme formovanie akéhosi tímu, ktorý ma v pláne zachrániť Asgard. Tím, ktorý vyzerá skutočne sľubne, a verím, že ho na plátne budeme milovať – Thor s bratom Lokim, zelený goliáš Hulk a nežne vyzerajúca Valkyrie, vodkyňa valkýr. Trailer si nás získal Hulkom, ktorý spriada celé súvetia. Potvrdzujú sa tým totiž staršie teórie a zvesti. Záver trailera nám nakoniec ukazuje prvýkrát postavu Surtura. Pre tých, čo nepoznajú túto postavu, ide o ohnivého démona, ktorý sa neskôr stal bohom ohňa. Zároveň je to dlhoročný Odinov oponent a za celú históriu svojej existencie neraz zakúril pod Asgardom, no zavítal aj na našu planétu.

Film Thor: Ragnarok vstupuje do kín už 02. novembra 2017.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
7 − 6 =