Najočakávanejší komiksový film roka 2017

V priebehu minulého víkendu sme na našej FB stránke rozbehli hlasovanie, ktoré sa týkalo komiksových filmov, ktoré uvidíme v roku 2017. Otázka znela: Predstavte si, že by ste v roku 2017 mohli vidieť iba jediný z týchto šiestich filmov. Ktorý by to bol? Zaujímalo nás, na ktorý film sa naši fanúšikovia tešia najviac a ktorý film tak môžeme označiť za najočakávanejší. Ako to dopadlo?

 

6. Wonder Woman – 5%

Na poslednom mieste skončila bojovná amazonka, ktorá sa pokúsi vrátiť DCU na tú správnu koľaj. Prečo skončila posledná? Môže za to pravdepodobne fakt, že ju už mali možnosť diváci vidieť vo filme BvS a ten nie všetci dokázali stráviť. Prípadne za to môže skutočnosť, že postava Wonder Woman v našich končinách zatiaľ nie je až taká populárna. Nech je to ako chce, držíme Diane palce a veríme v zaujímavú dobovú komiksovku.

 

5. Spider-Man: Homecoming – 7%

Na spodných priečkach rebríčka skončil aj Spider-man a jeho „návrat domov“. Spider-man má už natočených filmov relatívne dosť a preto nie sú očakávania až také veľké. Mnohí sa stále ešte modlia k Raimiho sérii, prípadne sa snažia dostať z hlavy Garfielda a jeho stvárnenie pavúčieho muža. Preto možno berú tento film ako niečo, čo v nich práve neprebúdza hype. V rámci Civil War to Parkerovi išlo a tak dúfame aj v podarenú sólovku.

 

4. Justice League – 8%


DC fanboyi si teraz určite hromadne pleskli do čela, ale je to fakt. Po tom, čo WB predviedlo v roku 2016 už skrátka nie sú tak v kurze, ako by sami chceli. Rozporuplne prijaté BvS a katastrofické SQ nemajú potenciál, na ktorom by sa dalo stavať ohľadom vyvolania obrovského záujmu. Držíme palce, aby sa táto tímovka podarila.

 

3. Thor: Ragnarok – 18%

Dá sa povedať, že špekulácií sa okolo Thora vyskytlo asi najviac zo všetkých menovaných filmov. Riešilo sa primárne to, ako bude do príbehu zapojený Hulk a ako veľmi bude film inšpirovaný Planétou Hulk. Tento príbeh je veľmi kvalitný a populárny a preto je veľký záujem divákov logický. A nesmieme samozrejme zabúdať ani na Thora, keďže film by mal byť primárne o ňom. Vysoké umiestnenie v rebríčku sa preto dalo očakávať.

 

2. Guardians of the Galaxy Vol.2 – 29%

Prvý Guardians of the Galaxy boli skvelí. Je preto logické, že diváci hltajú každý nový obrázok alebo video týkajúce sa pokračovania. Klasická zostava s ikonickým Racoonom a všeobecne zbožňovaným Baby Grootom sa rozšírila o ďalšie zaujímavé postavy a tak má táto tímovka obrovský potenciál. Pripočítajme si k tomu živú planétu a hype je viac ako jasný.

 

1. Logan – 34%

Logana asi netreba príliš rozoberať. Jeden z najznámejších a najpopulárnejších X-Menov sa rozhodol poňať svoju labutiu pieseň originálne a všetci fanúšikovia veria, že Wolverine konečne dostane dobrý sólo film. Tie predošlé boli veľkým sklamaním a ak sa nepodarí Logan, bude to sklamanie obrovské. Držíme preto palce, aby sa Loganovi a X-23 podaril poriadny R-kový masaker.

 

Do hlasovania o najočakávanejší film roku 2017 sa do uzávierky zapojilo 810 fanúšikov Multiverza.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 + 10 =