Nick Fury hlási návrat v snímke Captain Marvel

Postava stojaca pri zrode MCU (Marvel Cinematic Universe) hlási svoj návrat v ďalšej sólovke od Marvelu. Nick Fury, ktorý prežil vzostup, úpadok a aj vlastnú smrť, bol potvrdený pre prvý sólo film ženskej superhrdinky v MCU.

Internetový portál deadline.com tvrdí, že pôvodné zvesti o návrate herca Samuel L. Jacksona v snímke Captain Marvel (2019) sú pravdivé. Keďže má postava Carol Danvers blízko k letectvu či ozbrojeným zložkám, nejde o také veľké prekvapenie. Okrem toho je Nick Fury potvrdený aj pre Avengers: Infinity War (2018), ako aj pre zatiaľ nepomenované pokračovanie chystané v roku 2019.

Nick Fury mal svoju premiéru ešte v roku 2008, keď sa objavil v potitulkovej scéne filmu Iron Man. V roku 2010 sa na plátne zdržal o trochu dlhšie v snímke Iron Man 2. Ďalšie camea si strihol v potitulkových scénach filmov Thor (2011) a Captain America: First Avengers (2011). Skutočne významnú úlohu dostal v prvom celovečernom filme o superhrdinskom tíme Avengers z roku 2012. Čo sa týka jeho účasti vo filme Captain America: Winter Soldier (2014), tam stihol prežiť vlastnú smrť a oklamať tak úplne všetkých. Jeho doposiaľ posledný výskyt bol vo filme Avengers: Age of Ultron (2015), kde popohnal svoje ovečky vpred v momente, keď to najviac potrebovali.

Snímka Captain Marvel v hlavnej úlohe s herečkou Brie Larson má stanovenú premiéru na 8. 3. 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
2 × 22 =