Superman & Lois – Nový seriál od CW

Nálož trailerov na tohtoročnom Super Bowle nebola ani zďaleka taká bohatá, ako po minulé roky. No keď neprší, tak aspoň nech kvapká. Zo spolupráce DC Comics a stanice CW vzišlo už veľa seriálových projektov, napríklad The Flash či Green Arrow. Ako to ale vyzerá s novinkou Superman & Lois?

Už úvodná znelka a celkový tón traileru naznačujú skôr pohodovú rodinnú atmosféru pre nenáročného diváka. Clark Kent v podaní Tylera Hoechlina a Lois Lane, ktorú stvárňuje Bitsie Tulloch, budú zrejme vystupovať ako zodpovední rodičia, než ako superhrdina a vášnivá reportérka odhodlaná sa bezhlavo vrhnúť do každého prípadu.

Osobne mi Tyler Hoechlin ako Superman nesedí, no v novom kostýme mu to určite pristane. Je vidieť, že akčné scény a efekty majú obstojnú až nadpriemernú kvalitu, no som zvedavý ako seriál nakoniec uspeje. Oceňujem, že v traileri neukázali nič podstatné, čo by prezradilo fanúšikom, o čom to vlastne bude. Aj keď máme určité náznaky, sami presne nevieme, kto sa Supermanovi postaví ako úhlavný nepriateľ, pravdepodobne vyzbrojený kryptonitom. Viac informácii sa určite dozvieme 23. februára, keď má seriál premiéru a to rovno s dvojhodinovým špeciálom.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 ⁄ 15 =