Uvidíme Defenders v snímke Avengers: Infinity War?

Brazílsky webový portál Super Interessante vyspovedal režiséra Athonyho Russoa. Jedna z otázok bola, či existuje možnosť, že by sa hrdinovia z Defenders (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist) stali súčasťou snímky Avengers: Infinity War časť 1 a časť 2?

Anthony Russo sa vyjadril, že by to bolo veľmi zložité. Ak by totiž chceli dostať seriálové postavy na filmové plátno, museli by dbať na všetky dejové línie a zároveň sledovať každý jeden krok v ich histórii. Russo taktiež vysvetlil, prečo to je pri filmovom univerze jednoduchšie. Dôvodom je, že celé MCU je vedené jedným človekom, a to Kevinom Feigem, takže fungujú ako celok. Zatiaľ čo seriály, aj keď sú od Marvelu, sú riadené inými ľuďmi. Možnosti crossoveru sú tiež obmedzené kvôli vlastníctvam filmových práv. Nakoniec dodal, že ako jeden z rozprávačov príbehu má kontrolu len nad tým, čo sa udeje v Marvel filmoch. Avšak, všetko je možné. Dnes je možný už aj Spider-Man.

Je možné, že Russo musí držať jazyk za zubami. Takže, eventuálne by tu možnosť spojenia bola. Koniec koncov o tom svedčí aj posledná časť jeho vyjadrení. Nám nateraz ostáva čakať a tešiť sa z najbližších Marvel filmov.

(zdroj: super.abril.com.br)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
25 + 23 =