Aladdin to ešte bude mať ťažké

Najnovší trailer na life-action disneyovku Aladdin nám otvoril dvere do farebného sveta plného kúzel a pokladov. Podarilo sa mu však presvedčiť fanúšikov?

Po vypustení prvého teaseru sme si v článku zhrnuli, čo môžeme podľa dostupných informácií od Aladdina čakať a aká vlna kritiky ho už zasiahla. Ďalšia polemika, ktorá sa objavila, bola o tom, či bude džin modrý alebo nie. Z nového traileru vysvitlo, že raz áno a raz nie. Čo však najviac nesedí mne, je stretnutie Aladdina s Jasmínou. Zatiaľ čo v animovanej verzii spojilo osud žobráka a princeznej to, že jej zachránil život na tržnici, kam sa Jasmína nepremyslene vydala, aby spravila napriek otcovi-sultánovi, film to hrá na moderné stretnutie na párty. Hell no. A povedzme si, ani to CGI zas nie je na najvyššej úrovni.

Ale dobre, dali pesničku, okej, tanečky, vizuál, nemusí to byť márne. Najviac ma zaráža, koľko nádejí a energie do propagácie a obraňovania tohto filmu vkladá Will Smith. Kvôli nemu teda budem ešte stále dúfať, že nás tvorcovia prekvapia.

Premiéra filmu Aladdin je naplánovaná na 24. 5. 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
18 ⁄ 1 =