Aquaman sa nestal kráľom San Diega

Aquaman nemal v rámci DCEU, respektíve po novom vo Worlds of DC, jednoduchý štart. Svojej ikonky v počítači sa síce dočkal už vo filme Batman v Superman, ale plnohodnotný výskyt sa datuje až na nepodarenú tímovku Justice League. Pán oceánov má teda čo naprávať a po prvom traileri je stále otázne, či sa mu to naozaj podarí. Trailer síce nie je zlý, ale reakcie naň sú rozporuplné. Nepatril medzi top materiál na nedávnom SDCC a marketingové oddelenie bude mať do premiéry v decembri tohto roku ešte určite čo robiť.

Podľa niekoľkých záberov sa dá predpokladať, že film vychádza z éry New52, v ktorej bol Aquaman naozaj kvalitný a písal ho Geoff Johns, ktorý je kreatívne podpísaný aj pod týmto filmovým spracovaním. Ak by to tak bolo, bolo by to určite skvelé, keďže Johns Aquamana v komikse naozaj vzkriesil. Neprajníci hovoria o kopírovaní MCU filmu Black Panther, najmä pri záberoch podmorskej Wakandy. V rámci originov je toho ale veľmi málo, čo sa dá vymyslieť, najmä ak tu máme nejakých vládcov a kráľov, takže toto mi nepríde ako fér výhrada. Režisér James Wan má pred sebou ťažkú úlohu, a tak mu držme palce. Aquaman je skvelá postava, ktorá si naozaj zaslúži kvalitný film.

Premiéra je naplánovaná na 20. decembra 2018.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 + 17 =