Army of the Dead : Snyder sa vracia ku koreňom

Zack Snyder je aktuálne v kurze. Hovorí sa o ňom najmä vďaka blížiacej sa premiére fanúšikmi vytúženej verzie Justice League, ktorá bude niesť iba jeho rukopis. Aj napriek tomu, že všetky oči aktuálne smerujú na partiu plášteniek, blíži sa premiéra aj ďalšieho Snyderovho projektu. A Zack sa vďaka nemu vracia ku svojim filmovým koreňom.

V roku 2004 Snyder rozbúril hladinu zombie hororom Dawn of the Dead. V tejto prerábke klasicky od Georga A. Romera nájde partia ľudí útočisko pred rýchlymi a agresívnymi mŕtvolami v obchodnom centre. Film Army of the Dead bude situovaný do Las Vegas, kde vybuchne veľká zombie epidémia. Skupina žoldnierov tu vycíti príležitosť a odhodlá sa na najväčšiu lúpež na svete.

Keďže ide len o teaser trailer, príliš veľa sme sa z neho nedozvedeli. Je tu však niekoľko zaujímavých momentov, ale aj niekoľko veľmi zle vyzerajúcich digitálnych záberov. Chýba tiež nejaká scéna, alebo záber, ktorý by diváka uzemnil. Snyder tieto momenty ovláda, a preto je škoda, že s niečím podobným zatiaľ neprišiel. Uvidíme, čo prinesie ďalšia fáza propagácie.

Ak sa film nebude brať príliš vážne, možno sa dočkáme zaujímavého osviežujúceho popcornu, ktorý bude po Justice League zrejme veľmi potrebný.

Premiéra je naplánovaná na 21. mája 2021.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
26 × 5 =