Black Panther je hrdina, legenda a kráľ v jednej osobe!

Ďalším pánom na holenie, ktorý v Marveli dostane svoj sólový film, je T’Challa známy aj ako Black Panther. V minulosti sme písali o režisérovi snímky a vyjadrili mierne obavy o kvalitu filmu, keďže ide o začínajúceho režiséra. Prvé zábery nám však ukazujú, že náš strach či pochybnosti boli neopodstatnené. Môžete, samozrejme, namietať, že ide len o prvý teaser trailer a že film môže byť úplne iný. V tomto prípade máte pravdu, ale kvalita trailera a celkový „drive“ je bezpochyby úžasný.

Vidíme krásu, temnosť a pestrofarebnosť technologicky vyspelej africkej krajiny s názvom Wakanda. Vidíme hrdinu, legendu a kráľa v jednej osobe Black Panthera (Chadwick Boseman). Ďalej sa nám ukazuje Everett Ross (Martin Freeman), Ulysses Klaue (Andy Serkis), Human Torch Erik Killmonger (Michael B. Jordan) a to všetko s perfektným hudobným sprievodom. Ak by vás to zaujímalo, ide o interpreta s menom Run the Jewels.

Film Black Panther vstupuje do kín už 16. februára 2018.


Zaujímavosť: Black Panther bol prvý afroamerický superhrdina v mainstreamovom komikse. Objavil sa skôr ako Luke Cage či Falcon, avšak nie vo vlastnej sérii. Iba na skúšku sa totiž objavil v komikse Fantastic Four v čísle #52, a to v roku 1966.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 × 26 =