Detektív Pikachu je hrdina, ktorého potrebujeme!

Svetový fenomén s názvom Pokémon nie je určite treba nikomu predstavovať. Na príšerkách od tvorcu Satošiho Tadžira vyrastala celá jedna (moja) generácia. Či už ide o hry, animovaný seriál, alebo celovečerné animované filmy, hlášku „Gotta catch them all“ poznajú všetci. Hraný film bol preto len otázkou času.

Mnohí z nás si predstavovali viaceré variácie toho, ako by sa dala značka preniesť do hranej formy. Málokomu by však napadlo, že Legend Pictures a Pokémon Company siahnu po hre z roku 2016 s názvom Detective Pikachu, ktorá vyšla na konzolu Nintendo 3DS. Úžasné! Zbavili sme sa Asha Ketchuma, zbavili sme sa Pallet Town a ostalo nám to, čo všetci milujeme – Pikachu. No a čo by mohlo byť väčšou čerešničkou na torte ako skutočnosť, že žltého hrdinu nadaboval Deadpool Ryan Reynolds.

Pre mňa osobne je film najočakávanejšou snímkou roka. Možno zato pôjdem do pekla, ale predbehol aj mnohé komiksovky. Kde inde máme možnosť vidieť skutočný svet so skutočnými Pokémonmi žijúcimi v symbióze s ľuďmi? Na záver si tu len odložím zoznam Pokémonov, ktoré sa v druhom traileri objavili (aby sa vám nebolo ľúto):

Pikachu
Joltik
Ludicolo
Charizard
Charmander
Squirtle
Growlithe
Arcanine
Golurk
Emolga
Slaking
Snorlax
Machamp
Pancham
Emolga
Jigglypuff
Pangoro
Snubbull
Bulbasaur
Lickitung
Morelull
Comfey
Psyduck
Greninja
Pidgeot
Loudred
Blastoise
Gengar
Cubone
Flareon
Aipom
Rattata
Treecko
Octillery
Mewtwo
Mr. Mime

Došiel si až na koniec zoznamu? Super! Máš môj rešpekt! A nezabudni si zoznam overiť pozretím traileru 😉

Film Detective Pikachu vstupuje do kín  10. 5. 2019 (SR) a 9. 5. 2019 (ČR).

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
26 + 1 =