Galadriel vo filme Thor? – UPDATE

UPDATE (11.01.2016): Pôvodná správa hovorí o angažmáne herečky Cate Blanchett a jeden z našich starších článkov spomína ženského záporáka v snímke Thor: Ragnarok. Kto by povedal, že to spolu súvisí. No, veru áno! Pre Entertaiment Tonight to potvrdil Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) počas akcie „BAFTA Awards Season Tea Party on SaturdayJa len spomeniem, že herečka Cate Blanchett by podľa našich teórií mohla stvárniť jednu z dvoch postav. Tými postavami sú Amora the EnchantressHela Nórska bohyňa smrti. Vaše tipy?

PÔVODNÝ ČLÁNOK (15.12.2015): Ide o crossover roka? Veru nie. To len predstaviteľka postavy Galadriel z filmu Pán prsteňov rokuje s Marvelom.

S touto správou prišiel webový portál Variety. Tvrdí, že herečka Cate Blanchett, známa z filmov Pán PrsteňovHobbit, rokuje s Marvelom o významnej roli v snímke Thor: Ragnarok! Interný zdroj portálu Variety však žiadne bližšie informácie neposkytol a Marvel sa zatiaľ k správe nevyjadril.

Či je táto správa pravdivá ukáže až čas. Avšak, šesťnásobná nominantka na Oscara Cate Blanchett je hereckou kapacitou, ktorá by opäť len zvýšila prestíž blížiaceho sa pokračovania filmu Thor.

Predprodukčné práce na snímke Thor: Ragnarok budú zahájene v januári 2016 a samotne natáčanie sa začne už v júni.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: Variety/etonline.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
7 ⁄ 7 =