Thor Ragnarok: Ženský záporák?!

Postáv, ktoré sa zúčastnia veľkolepého súdneho dňa v Thorovom treťom pokračovaní, je stále viac! Najprv bol oznámený zelený goliáš Hulk a.k.a. Bruce Banner. Nedávno jeho predstaviteľ potvrdil návrat Thorovho brata Lokiho. A špekuluje sa aj o Valkyrii, vodkyni valkýr.

Teraz však portál laineygossip.com prišiel so správou, že vo filme má byť hlavným záporákom žena! Presne tak! Marvel má vraj v pláne uviesť svojho prvého ženského zlosyna (slovo zlodcéra asi neexistuje, či?) v MCU!! Kandidátiek na ženského záporáka síce nie je až tak veľa, no sú o to zaujímavejšie.

amora_thor_marvel
Amora the Enchantress (zdroj: marvel.com)

Prvou je kúzelníčka menom Amora the Enchantress. Ide o jednu z najstarších Thorových protivníkov(čiek). Dokonca sa neraz pokúšala o jeho priazeň. Druhou slečnou na holenie (dobre, to je už moc) je samotná kráľovná podsvetia a smrti, Hela. Jej rola je v rámci udalosti Ragnarok asi najpravdepodobnejšia. Koniec koncov jej úloha v severskej mytológii má blízky súvis s tým, čo sa vlastne počas Raganaroku deje (má na starosti smrť, tak asi chápete). Zaujímavosťou je, že Hela je dcéra Lohiko. Avšak nečakal by som, že toto rodinné puto uvidíme aj na plátne.

hela_thor_marvel
Hela (zdroj: marvel.com)

Osobne si myslím, že Marvel sa vydáva tým správnym smerom. Púšťať na plátna viac ženských hrdinov a ženských záporákov nie je vôbec zlý nápad. Pánom sa na to dobre pozerá a slečny sa môžu inšpirovať kostýmom (autor článku je samozrejme panic). Uvidíme, ako to nakoniec dopadne so ženskou záporáčkou. Všetky dostupné informácie o budúcnosti snímky Thor Ragnarok určite nájdete na našom portáli! Sledujte nás!

(zdroj: comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
13 × 22 =