Guardians of the Galaxy 2 už má po-titulkovú scénu!

Neuveriteľné! Ostáva nám ešte 17 mesiacov do premiéry snímky Guardians of the Galaxy vol. 2 a scenár k po-titulkovej scéne je už hotový!

Možno sa pýtate, ako o tom vieme? Jednoducho, potvrdil to samotný režisér snímky James Gunn. Prostredníctvom sociálnej siete Twitter dostal otázku od fanúšika, či je už scenár k po-titulkovej scéne hotový, alebo je to vec, ktorou sa bude zaoberať neskôr. Odpoveď bola krátka a strohá.

V podstate ide o celkom zaujímavý fakt. Prečo? Tak napríklad, po-titulková scéna vo filme Avengers, kde si členovia týmu po záchrane New Yorku dávajú zaslúženú odmenu, sa točila až po Hollywoodskej premiére.

Ďalšou zaujímavosťou je, že po-titulkové scény majú na starosti režiséri snímok na ktoré odkazujú. Príkladom je aj samotný James Gunn, ktorý točil po-titulkovú scénu vo filme Thor 2: Dark World.

Môžeme teda predpokladať, že po-titulková scéna vo filme Guardians of the Galaxy vol. 2 je natoľko dôležitá, že scenár k nej musí byť hotový už v takom predstihu. Je pravda že scenár k filmu samotnému je už tiež hotový, ale v prípade po-titulkovej scény ide o významnú vec. Možno bude odkazovať na Infinity War, možno na tretie pokračovanie Guardians. Dúfam však, že bude lepšia ako tá v jednotke. Na Howarda som naozaj nebol zvedavý. Film Guardians of the Galaxy vstupuje do kín 5.5.2017.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: Twitter.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
7 ⁄ 1 =