Herecké rošády u Warner Bros.?

Prišlo to ako blesk z jasného neba. V čase, keď sa skôr rieši pozícia Bena Afflecka pri filme Batman, sa odrazu začal veľmi intenzívne riešiť Superman a jeho hlavný predstaviteľ Henry Cavill. The Hollywood Reporter zverejnil správu, podľa ktorej Cavill končí v úlohe Supermana. Warner Bros. sa podľa tejto správy snažil herca presvedčiť na cameo vo filme Shazam!, avšak tieto rokovania údajne skončili nezdarom a Cavill dal úlohe Muža z oceli definitívne zbohom. Manažérka Dany Garcia sa po rozšírení tejto správy snažila situáciu upokojiť a odporučila fanúšikom, aby si počkali na oficiálne vyjadrenie Warner Bros. A toho sme sa dočkali relatívne rýchlo.

Vyjadrenie od mágov z WB však nič nové neprinieslo. Dostali sme konštatovanie, že o osude Supermana a prípadných filmov, v ktorých by sa vyskytol, ešte nie je definitívne rozhodnuté. A nasledovala klasická formulka o úžasných vzťahoch s Cavillom. Fanúšikovia tak môžu stále tápať a čakať na nejaké oficiálne vyjadrenie.

A toto bol len začiatok. Cavillov zahodený plášť nestihol ani dopadnúť na zem a hollywoodska šuškanda začala pracovať na plné obrátky. Prvým kandidátom na Cavillovho náhradníka sa stal Michael B. Jordan. Áno, ten chlapík z Black Panthera. Túto správu je ale nutné brať s obrovskou rezervou, keďže ide len o veľmi komplikovane vykonštruovaný dohad. Ale teoreticky, prečo nie?

Michael B. Jordan

Najviac sa, samozrejme, čakalo na vyjadrenie, respektíve reakciu samotného Cavilla. Dočkali sme sa jej prostredníctvom Instagramu a je otázne, ako ju máme chápať. Každý nech si urobí na túto „komunikačnú stratégiu“ názor sám.

View this post on Instagram

Today was exciting #Superman

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Keďže Batman nemôže ostať v kúte, Cavillovu labutiu pieseň by mal opäť len údajne nasledovať aj Ben Affleck. O tomto scenári sa ale špekulovalo už dlhšie, najmä na základe informácií, že sa Ben vrátil na protialkoholické liečenie. To by bola pre filmové DC univerzum už prakticky rana istoty a to, čo sme donedávna volali DCEU, by fakticky prestalo existovať. A ani v prípade Batmana sa nelenilo a špekulácie už ukázali na prvého potencionálneho kandidáta do tejto úlohy. Je ním Kit Harington, ktorého fanúšikovia poznajú ako Jona Snowa zo seriálu Game of Thrones. Viete si prestaviť veliteľa nočnej hliadky ako netopierieho muža?

Kit Harington

Prakticky všetky tu uvedené správy sú zatiaľ nepotvrdené dohady, avšak ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne, a tak je isté, že sa u Warnerov naozaj niečo deje. Ak by sa ale tieto správy potvrdili, minimálne čo sa týka odchodu Batflecka a Cavilla, znamenalo by to úplne nový smer DC komiksového univerza. A o tom sa v poslednom čase rozpráva stále viac.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
3 + 13 =