Hrdinovia, zlosynovia a monštrá v reálnom svete

Jednou z najočakávanejších, ak nie najočakávanejšou udalosťou nedávneho Comic-Conu v San Diegu bolo zverejnenie trailera na film Glass. Prečo po ňom fanúšikovia tak prahli? Všetko sa to začalo v roku 2000, keď sa do kín dostal film Unbreakable.

Ide o jeden z najlepších nesuperhrdinských filmov o superhrdinoch a režisér M. Night Shyamalan v ňom ukázal, že hrdinovia a zlosynovia môžu byť súčasťou nášho sveta a že komiksy nemusia byť až tak úplne od veci. Prešlo dlhých 16 rokov, kým sa Shyamalan vrátil k tematike nadľudských stvorení filmom Split. Prepojenie s prvým filmom bolo decentné, ale prítomné, a tak sa stále viac začalo hovoriť o prepojení týchto dvoch filmov.

Poster od Alexa Rossa.

Je preto skvelé, že Shyamalan nám začiatkom roku 2019 prinesie film Glass, v ktorom uvidíme všetky obľúbené charaktery. Bruce Willis ako David Dunn, ktorý má väčšiu silu ako by mal bežný človek mať. Samuel L. Jackson, komiksový expert a tiež známy ako Mr. Glass. A v neposlednom rade fantastický James McAvoy a jeho 23 ľudských a jedna nadľudská osobnosť. Všetci sa ocitnú pohromade a konfrontácia týchto entít a reálneho sveta sa môže začať!

Premiéra je naplánovaná na 19. január 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
6 × 14 =