Marvel News #27

O Secret Empire píšeme v poslednej dobe prakticky neustále. Niet sa čomu čudovať. Štart sa pomaly blíži a novinky pribúdajú rýchlosťou blesku. O zrade Captaina Americu zatiaľ vie málokto, ale už o pár týždňov sa to dramaticky zmení. Nultým číslom série Secret Empire by sa mala odhaliť pravá tvár Steva Rogersa. A práve z tohto zošitu Marvel zverejnil prvé stránky. Vidíme na nich začínajúce sa problémy hneď na niekoľkých frontoch. Z vesmíru útočia Chitauri, problémy sa však objavia aj priamo na Zemi a v Sokovii začína vystrájať Hydra. Simultánny a dobre naplánovaný útok rozdelí sily superhrdinov. Následky budú pravdepodobne fatálne. Máme sa na čo tešiť. Peklo sa rozpúta už 19. apríla.

 

 

Tvorba Adiho Granova nemusí sadnúť každému. Ja jeho kresbu zbožňujem od momentu, keď som do ruky po prvý raz chytil komiks Iron Man: Extremis a následne som si užil aj príbeh Captain America: Living Legend. Som teda rád, že svoj variant ponúkol aj k eventu Secret Empire. Hneď ako bol zverejnený, začalo sa riešiť, čo znamená scéna, ktorú na ňom vidíme. Špekulanti riešili, prečo je Cap v klasickom úbore, prečo sú jeho doterajší kolegovia stále s ním a podobne. Ja by som z toho veľkú vedu nerobil, je to predsa variant. A musím dodať, že veľmi podarený. 😉

 

 

Posledná správa týkajúca sa Secret Empire je tak trochu zábavný variant cover. Todd Nauck nakreslil cover, ktorý paroduje známe knihy Where´s Waldo. Na obrázku vidíme kvantum postáv. Otázkou teda ostáva, kde je Hydra? 😉

 

 

Včera začalo ResurrXion a to znamená novú éru pre X-Menov, ale aj pre Inhumans. Okrem série All-New Wolverine a Old Man Logan skončili prakticky všetky X-Men série, nový začiatok čaká aj svet Inhumans. Mám veľkú radosť, že spomínaná séria All-New Wolverine sa dočkala iba kozmetického reštartu. Číslovanie bude pokračovať, avšak X-23 dostane nový kostým, odštartuje sa nový story arc a kostým začne nosiť už aj Gabby. Prvé náhľady vyzerajú skvele, takže sa určite máme na čo tešiť. Resurrxion začne v tejto sérii číslom #19 5. apríla.

 

 

Najočkávanejšie udalosti včerajšieho dňa asi nie je nutné výraznejšie opisovať. Začína ResurrXion a to znamená dva tituly, ktoré vytvoria status quo, od ktorého sa následne odrazia všetky nové X-Menovské a Inhumans série. Inhumans Prime a X-Men Prime by vám teda určite nemalo ujsť. Napraviť si povesť sa pokúsi Man-Thing, ktorému prvé číslo veľmi nevyšlo (hodnotenie nájdete v našej recenzii).

 

All-New X-Men #19
Black Widow #12
Deadpool & the Mercs for Money #9
Ghost Rider #5
Infamous Iron Man #6
Inhumans Prime #1
Man-Thing #2
Marvel Cinematic Universe Guidebook: Doctor Strange
Occupy Avengers #5
Old Man Logan #20
Spider-Woman #17
Star-Lord #5
Thanos #5
The Avengers #5.1
The Mighty Captain Marvel #3
Thunderbolts #11
X-Men Prime #1

 

 

Ďalšie Marvel News sú na konci. Pokiaľ neuviazneme vo svete Ghost in the Shell, budeme tu aj o týždeň. Dovtedy sledujte Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 ⁄ 5 =