Ms. Marvel je jednoducho cool!

Ms. Marvel je v rámci histórie Marvel komiksov označenie pre niekoľko postáv. Najznámejšou je určite Carol Danvers, ktorá už vystupuje ako Captain Marvel. Aktuálnou nositeľkou tohto mena je Kamala Khan a práve táto postava má namierené do MCU prostredníctvom vlastného seriálu.

Kamala v komikse debutovala v roku 2013, čiže sa dá povedať, že ide o vcelku novú postavu. Pochádza z Pakistanu a ide o prvú moslimskú superhrdinku, ktorá dostala vlastnú sériu. Komiksy s Kamalou sú nesmierne populárne a séria z roku 2015 dokonca získala Hugo Award a bola nominovaná aj na Eisner Award. Čo sme sa však dozvedeli zo zverejneného videa?

Nie je to klasický trailer, keďže sledujeme skôr tvorcov, ktorí nám vysvetľujú svoj pohľad na túto postavu. Skvelá je pasáž z kastingu, kde je jednoznačne vidieť, že Iman Vellani je na túto úlohu ako stvorená. O zápletke sme sa veľa nedozvedeli, ale je vysoko pravdepodobné, že dianie pôjde na začiatku v komiksových stopách. Kamala bude mať rovnaké rodinné zázemie a bude tiež veľkou fanúšičkou Captain Marvel. Iman Vellani bola potvrdená aj pre film Captain Marvel 2, takže sa dá očakávať, že sa ich cesty možno skrížia už v seriáli.

Seriál sa dočká 6 epizód a jeho premiéra je predbežne naplánovaná na koniec roku 2021.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
19 + 15 =