Loki je mŕtvy. Nech žije Loki!

Loki je mŕtvy. Naozaj. Jeho koniec sme videli vo filme Avengers: Infinity War. Ale bol to aj koniec tejto postavy? To určite nie.

Nedávno zverejnený trailer nám už v úvode pripomína, že Loki sa v rámci Avengers: Endgame dal na útek pomocou Tesseractu, ktorý mu pristál pri nohách. Kam sa však dostal? Unikať bude naprieč časom a realitou a je otázne, čo na týchto potulkách napácha, keďže sa na neho zameria TVA.

Za touto skratkou sa skrýva organizácia Time Variance Authority, ktorá má svoj komiksový základ už v roku 1986 v zošite Thor #372. Ide o akýchsi strážcov chronológie a poriadku, ktorí monitorujú všetky reality a časové línie a zameriavajú sa na tých, ktorí majú tendenciu urobiť v čase a priestore neporiadok. A tentoraz sa zamerali na Lokiho. Dokonca to vyzerá tak, že ho táto organizácia uväzní.

Seriál je naplánovaný na máj 2021 a dočkať by sme sa mali 6 epizód. Okrem Toma Hiddlestona sa v ňom predstavia aj Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw a Owen Wilson.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
13 + 30 =