Sylvester Stallone v Guardians of the Galaxy 2! – UPDATE

UPDATE (12.03.2016): V pôvodnom článku sme písali, že Sylvester Stallone sa zrejme zúčastnil natáčania Guardians of the Galaxy: vol. 2. Dnes tu máme ďalšiu správu, ktorá tvrdí, že Sylvester Stallone má stvárniť jedného z Ravagersov! Ravangers je skupina galaktických zlodejov, pašerákov a pirátov, ktorých vedie Yondu Udonta. So správou tento krát prišiel portál heroichollywood.com. Nakoniec to celé pôsobí tak, že Ravagers bude mať v pokračovaní omnoho väčšiu úlohu ako v pôvodnom filme, keďže do ich radov bol obsadení herec akým je Sylvester Stallone.

The Ravagers (zdroj: Guardians Of The Galaxy, 2014)

PÔVODNÝ ČLÁNOK (06.03.2015): Áno, ten Sylvester Stallone! S touto správou prišiel internetový portál DailyNews, ktorý tvrdí, že Rocky Sylvester Stallone sa pridal k filmovému obsadeniu Guardians of the Galaxy: vol.2.

Stallone bol v piatok večer videný, ako to má namierené na filmový pľac snímky Guardians of the Galaxy a v ruke zviera scenár k filmu. Možno si poviete, že je to hlúposť, lenže DailyNews má k tejto správe aj fotografiu, ktorú nájdete dolu pod článkom.

Ak sa správa potvrdí, vzniká otázka, akú postavu Sylvester Stallone stvárni? Bude to plnohodnotná rola alebo pôjde o menšie cameo? Možno bude „silák číslo 2„, ktorý prepožičia svoj hlas nejakej prepracovanej CGI postave. Šušká sa aj o tom, že by mohol stvárniť otca Star Lorda (who?), ale to je nepravdepodobné, kedže do role bol oficiálne obsadený Kurt Russell.

Kým nedostaneme oficiálne stanovisko štúdia či režiséra, mohlo ísť aj o návštevu toalety vedľa pľacu snímky Guardians of the Galaxy: vol. 2. Avšak, účasť legendy, akou je Sylvester Stallone, opäť posunie film na vyššiu úroveň. Tešíme sa!

Film Guardians of the Galaxy vstupuje do kín 05.05.2017.

stallone5f-4-web
Konfrontujúca fotografia (zdroj: dailynews)

(zdroj: DailyNews)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 ⁄ 6 =