Od Captain Marvel sa očakáva veľa

Kto zachráni celý vesmír? Captain Marvel. Kto nám vráti našich obľúbených hrdinov? Dúfajme, že Captain Marvel. Kto musí podať skvelý herecký výkon a byť v kultovom obleku nice a presvedčivá? Whoa, ľudia!

Nároky na filmovú premiéru hrdinky, ktorú stvárni Brie Larson, siahajú… no možno až po Tonyho strateného vo vesmíre. A vieme, že kvalita Marvelu je vysoká, ale v každom prípade to bude mať blonďatá supersilná megažena ťažké. Už v niekoľkých traileroch sa nás ale celkom úspešne snaží presvedčiť, že sa máme na čo tešiť. Vyzerá to dobre, humor je, akcia je, mladý Nick Fury a Jude Law v akomkoľvek veku – všetko check. Črtá sa nám marvelovka roka?

Po udalostiach Infinity War už zaručene vieme, že cesta k náprave vedie cez túto v minulosti pôsobiacu hrdinku. Pošepkáva sa dokonca, že to bude ona, kto Iron Mana zachráni z jednosmernej cesty do nekonečna. A zdá sa tiež, že Carol Danvers nebude usmievavá slečinka, ale poriadne drsná pilotka, CIA agentka… a mnoho ďalšieho.

Zatiaľ sa najschodnejšia zdá tá verzia záchrany celého Marvel univerza, ktorú nám prorocky načrtol IntrOvert vo svojom článku už minulý rok – bude sa predsa len cestovať v čase? Podľa posledných informácií by toho mala byť Captain Marvel schopná.

Všetky dostupné trailery nájdete nižšie – všetky postre a promo materiály zas na našom Facebooku.

Premiéra filmu je naplánovaná na 8. marca 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
27 × 28 =