Channing Tatum vie čítať a číta komiksy!

Gambit od štúdia FOX, ktorý rozšíri X-Men univerzum, je projekt, ktorý už postretlo viacero problémov, ako strata režiséra, či trucovanie hlavného predstaviteľa Channinga Tatuma. Práce na spin-offe, ktorý bude sledovať príbeh francúzskeho zlodejíčka, sú však stále v plnom prúde a októbrový dátum stále platí. Osobne ostávam skeptický, ale FOX možno prekvapí.

Čo sa týka filmu, tak scénarista Simon Kingberg pre magazín Empire prezradil pár zaujímavých informácií. Film opísal ako „sexy PG-13 heist film“. Vo voľnom preklade môžeme teda očakávať mládeži prístupný zlodejský film so sexy podtónom. Niečo ako vtipný Ant-Man, ale bez slova vtipný, bez Ant-Mana a trošku viac sexy. Mimo iné povedal, čo už viete z nadpisu, Channing Tatum číta! Prekvapenieee! Vždy som si  myslel, že mu scenáre predčítavajú, alebo mu jednoducho ukážu čo má robiť a on to zopakuje (monkey see, monkey do). Nie, teraz vážne. Channing Tatum je veľký fanúšik komiksov. Takže všetky charakterové rysy Gambita ako prízvuk, postoj, dokonca kostým sa budú snažiť pretaviť do filmového spracovania. Gambit je zložitá a zároveň komplexná postava zlodeja a skutočnosť, že je zlodej, bude aj vo filme veľmi dôležitá a významná.

Po týchto vetách ostáva povedať len to, že tvorcovia sa naozaj snažia priniesť autentickú komiksovú jednohúbku ako v prípade Deadpoola. Mimochodom, film Deadpool zatiaľ pôsobí tak, že pôjde o kvalitnú komiksovú snímku, ktorá skladá poctu svojej predlohe. Možno by som mal zmeniť svoj postoj a začať snímke Gambit viac dôverovať. Ako ste na tom vy?

gambit_xmen_90s_cartoon
Gambit „X-Men: The Animated Series“ (zdroj: tublr.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com/emipre)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
10 + 19 =