Marvel News #57

O pripravovanej sérii Rise of the Black Panther sme už informovali. Budeme v nej sledovať T’Challove začiatky na pozícii kráľa a superhrdinu. Prvého čísla sa dočkáme až budúci rok, avšak scenárista Evan Narcisse sa už takto v predstihu delí prostredníctvom sociálnej siete Twitter s fanúšikmi o prácu kresliča Paula Renauda. Na niektorých z nich vidíme stretnutie T’Challu a Captaina Americu, ktoré sa určite nezačne kamarátskym high five!

 

 

Pripravovaný crossover, v ktorom sa stretnú X-Men Blue a Venom, sme vám už priblížili v Marvel News #55.  Ponesie názov Poison X, čo je priamy odkaz na bytosti, tzv. Poisons, ktoré sa ukázali v rámci príbehu Venomverse. Celé to odštartuje v X-Men Blue Annual #1 v januári 2018. Scenárista Cullen Bunn sa pre CBR vyjadril, že tento príbeh bude obsahovať okrem iného mimozemských symbiontov a vesmírnych pirátov Starjammers. Pre X-Menov, ktorých to zaženie do vzdialených kútov vesmíru, má pripraveného strašného a nečakaného protivníka. Bunn tiež vyhlásil, že tento príbeh zmení X-Menov od základu. Udalosti, ktoré sa odohrajú vo vesmíre, údajne dosť zamiešajú aj aktuálnou zostavou, tak uvidíme, čo to bude vo finále znamenať. Bunn sa však nezabudol zaradovať nad tým, že tento crossover znamená ďalších pár čísiel Venoma, ktoré ho čakajú. Na záver ešte dodám, že kresliť bude Edgar Salzar.

 

 

Crossover Mojo Worldwide už nejaký týždeň zamestnáva X-Menov zo sérií X-Men Blue a X-Men Gold. Ak náhodou neviete kto, respektíve čo, Mojo je, ide o bytosť, ktorá pochádza zo sveta, kde je výroba filmov a televíznych relácií základom vlády, lebo sa tak udržiava masa zabavená. A Mojo do tohto svojho konceptu opäť zapojil X-Menov. Mojo Worldwide začal v oboch X-Menovských hlavných radách vychádzať v čísle #13 a vyvrcholí v čísle #15 série X-Men Blue. Z tohto finálneho zošitu, ktorý sa objaví na pultoch 15. novembra, si môžete pozrieť náhľad, na ktorom je evidentné, že Mojo nebude porazený úplne jednoducho.

 

 

A čo nové nám priniesla sociálna sieť Twitter okrem už horeuvedeného Black Panthera? Tak napríklad náhľad na nákres postavy Old Man Hawkeye od Marca Checcetta.

 

https://twitter.com/axelalonsomarv/status/923994011639205888

 

Na svetlo sveta sa tiež dostal variant cover pre komiks Punisher #218 od kresliča Leinila Yu. Tento variant cover je priamym odkazom na komiks The Amazing Spider-Man #129, kde Punisher debutoval.

 

 

Včera nám toho Marvel na prvý pohľad priniesol o niečo menej, avšak určite sa nájde pre každého niečo zaujímavé. Uvidíme, ako dopadnú nové príbehy v rámci Guardians of the Galaxy. Prípadne, s čím príde Power Pack.

 

Astonishing X-Men #5
Black Bolt #7
Captain America #695
Darth Vader #7
Guardians of the Galaxy #146
Iceman #7
Inhumans: Once & Future Kings #4
Iron Fist #74
Old Man Logan #30
Power Pack #63
Spider-Man #234
The Avengers #673
Peter Parker: The Spectacular Spider-Man #6

 

V minulých Marvel News som sľúbil jednému z vás zošitovku Death of X #1, ak pošlete na facebooku komentár alebo šérnete Marvel News. Niektorí z vás tak urobili a vďaka žrebu poputuje zošitovka Šárke Englártovej. Víťaz bude kontaktovaný prostredníctvom FB. Tentokrát nebudete môcť získať jednu vopred danú zošitovku, ale budete si môcť vybrať jednu z ôsmich ponúkaných. Podmienky sú rovnaké. Navštívte náš FB a prispejte do diskusie, dajte otázku alebo šírte Marvel News prostredníctvom share a potom už len stačí mať štastie pri žrebovaní.

 

 

Ďalšie Marvel News sú na konci. Pokiaľ nestrávime celý víkend v kine, keďže nový Thor sa premieta už aj na Slovensku, budeme tu opäť vo štvrtok. Dovtedy sledujte Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
35 ⁄ 7 =