Marvel News #74

Séria Tony Stark: Iron Man odštartuje až v júni. Scenárista Dan Slott a kreslič Valerio Schiti však už musia naplno zarezávať, aby bolo na túto premiéru všetko pripravené. Jedna z vecí, na ktorú musí byť kladený obvzlášť veľký dôraz, je Starkovo brnenie. Schiti sa v rozhovore vyjadril, že táto séria bude obsahovať stovky nových variánt a on tak musí pracovať na nových a nových dizajnoch. Na niektoré výsledky jeho práce, ktorá ho podľa jeho slov nesmierne baví, sa môžete pozrieť vo zverejnených náhľadoch.

 

 

Ak patríte medzi fanúšikov série All-New Wolverine, pravdepodobne vás zarmúti správa, že Fresh Start sa dotkne aj tohto titulu. Laura Kinney sa, pravdepodobne aj vďaka návratu pôvodného Wolverina, opäť vracia k svojmu klasickému označeniu X-23 a v júli sa tak dočkáme novej rovnomennej série. Písať ju, žiaľ, už nebude Tom Taylor, ktorému sa podarilo zo série All-New Wolverine urobiť jeden z najlepších aktuálne vychádzajúcich titulov. Na scenáristickej stoličke ho nahradí Mariko Tamaki (She-Hulk). Kresliť bude Juann Cabal (All-New Wolverine). Ak ste si ale obľúbili Lauru a Honey Badger v podaní Toma Taylora, máte ešte možnosť presunúť sa k sérii X-Men Red, kde Tom s týmito postavami zatiaľ pokračuje.

 

 

Svadobných zvonov sa dočkáme v sérii X-Men Gold až v júni, ale v predstihu sme dostali prvé obrázky toho, ako to na dlhodobo ohlasovanej svadbe bude vyzerať. O prvý vizuál mladomanželov Colossusa a Kitty Pryde sa postaral kreslič J. Scott Campbell. Marvel tiež zverejnil covery zošitov #29 a #30, kde môžeme vidieť párty a svadobných hostí. Bude to bez pochýb veľká vec, ale otázne stále ostáva, čo sa pokazí. 😉

 

 

Začalo to v Marvel Legacy #1, kde sa Wolverine vrátil na scénu. Nikto ale nevedel, odkiaľ a prečo. Ďalším kúskom do skladačky bol komiks Infinity Countdown Prime #1. Nasledovať bude one-shot Hunt for Wolverine, ktorý vyústi do štyroch minisérií, z ktorých každá bude mať iný žáner a tvorcovské tímy. Kam to všetko smeruje? Okrem definitívneho návratu Wolverina na scénu sa dá predpokladať, že sa dočkáme aj novej ongoing série s týmto hrdinom. Kým sa to ale stane, na zorientovanie sa v situácii Marvel zverejnil prehľadnú infografiku.

 

 

Nevyspytateľná Domino sa dočká vlastnej série už o necelý mesiac. Písať ju bude aktuálne veľmi populárna Gail Simone. Tá sa vyjadrila, že ju práca na tejto sérii veľmi baví, keďže Domino je nezávislá dobrodružná hrdinka, ktorá žije svoj život naplno. Taktiež si vraj veľmi užíva opätovné písanie série s mutantami. A keďže premiéra je už za rohom, dočkali sme sa aj prvého náhľadu. Domino #1 bude k dispozícii 11. apríla.

 

 

O tom, že Black Panther bude v rámci Fresh Startu začínať v máji opäť od čísla #1, sme vás informovali už dávnejšie. Marvel nedávno zverejnil variant cover k úvodnému zošitu, na ktorom môžeme vidieť Shuri, sestru Black Panthera. Autorom coveru je Stanley „Artgerm“ Lau.  Podľa mňa, ide o veľmi podarený cover.

 

 

Zo včerajších noviniek by som vypichol novú 6-dielnú minisériu New Mutants: Dead Souls. V tíme, ktorý bude viesť Magik, budú Wolfsbane, Rictor, Boom-Boom a Strong Guy. Čeliť by mali paranormálnym hrozbám, takže séria by mohla byť ladená trochu hororovejšie. Píše ju Matthew Rosenberg (Phoenix Resurrection) a kreslia Adam Gorham a Michael Garland (Rocket). Ďalšie číslo je v pláne 4. apríla.

 

All-New Wolverine #32
Astonishing X-Men #9
Ben Reilly: The Scarlet Spider #15
Darth Vader #13
Doctor Strange #387
Falcon #6
Marvel Two-in-One #4
Old Man Logan #36
Peter Parker: The Spectacular Spider-Man #301
Spider-Man/Deadpool #29
Star Wars: Thrawn #2
The Avengers #684
The Despicable Deadpool #296
The New Mutants: Dead Souls #1
The Punisher #222
Unbeatable Squirrel Girl #30
Weapon X #15
X-Men: Blue #23

 

 

Ďalšie Marvel News sú na konci. Pokiaľ po zhliadnutí Tomb Raidera nezačneme hľadať artefakty a skryté hrobky, budeme tu aj o týždeň. Dovtedy sledujte ďalej Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 − 19 =