Muži v čiernom pripravujú spinoff

Sony zmenilo dátum avizovanej premiéry spin-offu Muži v čiernom (Men in Black) približne o mesiac. Pôvodne bol film z tohto univerza, ktorý ešte nemá konkrétny názov, avizovaný na 17. máj 2019. Aktuálne však už hovoríme o dátume 14. jún 2019. Táto zmena bude znamenať, že Muži v čiernom budú mať dostatočný odstup od tretieho pokračovania Johna Wicka a že sa o niečo priblížia remaku filmu Shaft, ktorý plánuje Warner Bros.

(zdroj: Columbia)

Scenár má na starosti dvojica Matt Holloway a Art Marcum. Produkovať by ho mali Walter F. Parkes a Laurie MacDonald. Na pozícii výkonného producenta sa ukáže Steven Spielberg. Práve trojica Parkes, MacDonald a Spielberg spolu pracovala aj na originálnom filme z roku 1997.

(zdroj: Columbia)

Zatiaľ nie je známy režisér, ale isté je, že Will Smith a Tommy Lee Jones sa do svojich úloh zatiaľ nevrátia. Spin-off by sa mal totiž zamerať na iné charaktery, a tak by agenti J a K mali ostať nevyužití. Lokalita, kde sa bude príbeh odohrávať, by tiež mala byť iná, ako tomu bolo doteraz. Opustenie New York City by malo byť dôkazom toho, že organizácia MiB má globálny charakter.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
14 ⁄ 7 =